Dzień przedmiotowy, 23 czerwca 2022 roku, postanowiliśmy spędzić grając w planszówki w języku angielskim.
Dzień przedmiotowy, 23 czerwca 2022 roku, postanowiliśmy spędzić grając w planszówki w języku angielskim.
Z okazji dnia z wychowawcą klasy 3PB i 3PD postanowiły wybrać się na wycieczkę do Wrocławia. Lwią część czasu zajęło nam zwiedzanie sławnego wrocławskiego zoo, ale starczyło też go na spacer po Rynku.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpocznie się jutro, 24 czerwca 2022 roku o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej. Po części oficjalnej i artystycznej uczniowie rozchodzą się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.
W roku szkolnym 2021/2022 odbył się konkurs fotograficzny „Gdzie jest ta matematyka? W architekturze, sztuce, zjawiskach przyrodniczych, a nawet w owocach” – konkurs ten miał na celu zauważenie przedmiotów/zjawisk matematycznych wokół siebie, „wyłowienie” talentów, a także wzmocnienie własnej wartości uczniów.Uczniowie nadesłali zdjęcia z miejscami publicznymi, ale także prywatnymi, gdzie można „zauważyć” matematykę; dla niektórych uczniów… Czytaj dalej »
13 czerwca br. uczniowie klas 1d i 2c wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było zwiedzenie w Pałacu Kultury i Nauki wystawy multimedialnej poświęconej geniuszowi Leonarda da Vinci. Dzięki innowacyjnej technologii immersji (Digital Art 360) mogliśmy obejrzeć pełny portret twórczości człowieka renesansu.Kolejna wystawa Cosmos Discovery, która zrobiła na nas ogromne wrażenie, przybliżyła… Czytaj dalej »