13 stycznia 2023 w naszym liceum odbył się turniej szachowy. Do rywalizacji stanęło szesnastu uczniów naszej szkoły. Pani Wawrzyszko i Pan Kiedrowicz we współpracy z Samorządem Szkolnym nadzorowali przebieg turnieju. Po 4 rundach i wielu roszadach turniej wygrał Jeremi Siebyła. Ranking:Miejsce 1: Jeremi Siebyła z klasy 3CMiejsce 2: Andrzej Kamiński z klasy 1AMiejsce 3: Kacper… Czytaj dalej »
