Zbliżający się Halloween zainspirował uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Pani Wawrzyszko i pan Macudziński postanowili zorganizować konkurs na przebranie oraz wystrój sal lekcyjnych, aby nasza szkoła stała się jeszcze bardziej kolorowa. Przebierali się nauczyciele i uczniowie, a w konkursie na kostium wybrano następujące klasy: 1 miejsce: klasa 1C i 4B 2 miejsce: klasy 1D i… Czytaj dalej »
