Czerwiec i zbliżające się zakończenie roku sprzyja nauce w mniej konwencjonalny (a może taki właśnie powinien być) sposób. Trzy klasy wybrały się więc „po naukę” do Wrocławia, aby zobaczyć multimedialną opowieść o życiu i twórczości Vincenta Van Gogha, spędzić miłe godziny, spacerując po ogrodzie zoologicznym, pływając wodnym tramwajem po Odrze i odpoczywając na wrocławskim rynku…. Czytaj dalej »
