11 marca br. w naszym liceum, z inicjatywy chłopców z klasy 2d, odbył się Dzień bez Plecaka. Uczniowie tego dnia mogli przyjść do szkoły bez tradycyjnego plecaka. Wszelkie niezbędne przedmioty należało przynieść w niekonwencjonalnym opakowaniu. Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w inicjatywę i z humorem potraktowali „swój plecak”.
