Sukcesy

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Sukces nie jest czymś stałym. Jest wierzchołkiem góry, na który chcemy Was zaprowadzić. To właśnie tam spotkacie niesamowite pomysły, radosne uśmiechy i satysfakcję po często ciężkiej pracy.

Sukces dla każdego jest czymś innym. To właśnie tutaj będziemy się dzielili Waszymi i naszymi sukcesami.

ZAPRASZAMY !

 

  • w roku szkolnym 2019/2020 wszyscy uczniowie klas trzecich ukończyli naukę w liceum ogólnokształcącym; większość przystąpi do egzaminu maturalnego
  • W roku szkolnym 2019/2020  Tomasz Neumann uczeń klasy pierwszej odniósł sukces w Olimpiadzie Historycznej. Napisał bardzo interesująca pracę badawczą na temat historii XX wieku, a następnie zakwalifikował się do II etapu XLVI Olimpiady Historycznej – etap pisemny. Dla Tomka historia to ogromna pasja i wyzwanie jednocześnie.

    Aby starannie przygotować się do konkursu czytał fachową literaturę, konsultował się z nauczycielem przedmiotu oraz przygotował wykład dla społeczności Liceum. Tomek aktywnie uczestniczy w projekcie „Flesz przeszłości”, czyli zajęciach dodatkowych z historii, w ramach których cyklicznie odwiedzamy UAM  Wydział Historii. Marzeniem Tomka jest zostać historykiem.