Działania

Wszyscy uczniowie, dla których ważny jest drugi człowiek i rozwijanie swoich umiejętności z pewnością znajdą dla siebie w naszej szkole odpowiednie zajęcia.

Proponujemy naukę metodą projektów, zagubionym – poprzez naukę przedsiębiorczości odnalezienie drogi do samodzielności, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia – przez udział w zajęciach klubu gier logicznych, umysłom ścisłym warsztaty z robotyki i wiele innych zajęć sprzyjających rozwojowi osobistemu.

Otwórzcie kolejne zakładki:

SPORT

WOLONTARIAT

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

UCZEŃ Z PASJĄ

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  • Śniadanko dla kolegi
    Uczniowie codziennie  uzupełniali  koszyk  owocami,  warzywami, samodzielnie przygotowanymi kanapkami, wypiekami, świeżym  pieczywem, buteleczkami soków, musów i kubeczkami jogurtów. Pomysł i uczniowska inicjatywa  z myślą o kolegach i koleżankach sprawdza się doskonale! Szkolny dzień mija niezwykle szybko i intensywnie, pochłonięci interesującymi tematami zajęć lekcyjnych, nagle odczuliśmy głód; śniadanie z domu  zjedzone, bądź niezabrane, szkolne śniadania lub obiady już wydane,a tu (…) jeszcze kilka lekcji (…), zjadłoby się coś (…). W jednej z sal lekcyjnych na zgłodniałych czekał koszyczek ze śniadaniem dla kolegi.

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet