Wyjazd na klasową wycieczkę planowałyśmy już od dawna, ale z powodu pandemii trzeba było poczekać aż do drugiego semestru trzeciej klasy. Wreszcie się udało. 11 maja 2022 roku skoro świt zjawiłyśmy się na Dworcu Głównym w Poznaniu, wsiadłyśmy w pociąg i po czterech godzinach wysiadłyśmy w Gdańsku Głównym. Jeszcze tylko przejazd do schroniska, gdzie zostawiłyśmy… Czytaj dalej »
