Słoneczny piątek 18 czerwca br. dla trzynastu uczniów klasy IC wraz z Wychowawcą i Panią Pedagog był dniem zajęć edukacyjno – integracyjnych poza murami szkoły. Wybraliśmy się na klasowy wyjazd do Wrocławia.Ten dzień z kart szkolnego kalendarza okazał się wyjątkowy i niezwykle interesujący. Pani Przewodnik opowiedziała nam interesujące historie Wrocławia, zabytków tego miasta i … Czytaj dalej »
