XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi im. Jana Pawła II w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla młodzieży „Ja, szkoła i Corona”. Celem konkursu jest:1. Ukazanie codzienności w czasie koronawirusa oczami młodzieży.2. Zachęcanie młodzieży do twórczego myślenia i ujawniania swoich talentów plastycznych, dziennikarskich, literackich, filmowych.3. Kształtowanie wśród młodzieży umiejętności prezentowania otaczającego świata. Prace konkursowe… Czytaj dalej »
