XXXVII Liceum Ogólnokształcącez Oddziałami Terapeutycznymi im. Jana Pawła II
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły,
z okazji zakończenia roku szkolnego pragniemy serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, codzienny wysiłek oraz wkład w budowanie przyjaznej atmosfery naszej szkoły.
Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, realizacji pasji, odkrywania nowych miejsc oraz spędzania niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
Uczniom gratulujemy osiągnięć i wytrwałości w nauce, a nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za ich pracę, troskę i zaangażowanie przez cały rok szkolny.
Życzymy, aby wakacyjny wypoczynek pozwolił wszystkim nabrać sił, energii i motywacji do podejmowania nowych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym.
Udanych, spokojnych i pełnych pięknych wspomnień wakacji!
Z wyrazami szacunku
Joanna Selerowska, Anna Nowak