02 lutego w piątkowy wieczór uczniowie klas gimnazjalnych oraz liceum wybrali się do Teatru Animacji na spektakl pt. „Molier” w reżyserii Neville’a Trantera. Po spektaklu młodzież miała okazję spotkać się z aktorem panem Arturem Romańskim, który opowiedział o pracy aktora-lalkarza. Wizyta w teatrze zakończyła się w Galerii Lalek, gdzie znajdują się lalki z archiwalnych spektakli…. Czytaj dalej »
